4. godišnjica sviranja Tare Vukoja

Na blagdan sv. Stjepana Prvomučenika čestitamo imendan svima koji nose ime po sv. Stjepanu. U našoj župi toga dana čestitamo još jednoj osobi, ali ne imendan, nego godišnjicu sviranja.

 

U utorak, 26. prosinca 2023., na blagdan sv. Stjepana Prvomučenika, svoju 4. godišnjicu sviranja u župnoj crkvi obilježila je Tara Vukoja.

 

Unatoč školskim obavezama, Tara rado dolazi na probe sviranja i pjevanja kako bi sviranje i pjevanje na nedjeljnim misnim slavljima, blagdanima i svetkovinama bilo što dostojnije. Kako se u crkvi ne bi uvijek pjevale iste pjesme, Tara potiče pjevački zbor na učenje i pjevanje novih pjesama. Vjerujemo da svaki vjernik osjeća dodatnu radost kada je sv. Misa pjevana i svirana te zbog toga zahvaljujemo Tari na njezinoj ustrajnosti u sviranju. Također zahvaljujemo i pjevačkom zboru što, uz Taru, pjesmom slave Gospodina.

 

Župnik Goran čestitao je Tari njezinu 4. godišnjicu sviranja te joj je uručio poklon kao zahvalu i znak pažnje u ime župne zajednice.