2. godišnjica sviranja Tare Vukoja

U 2019. godini, na sv. Misi za blagdan sv. Stjepana Prvomučenika, vjernici u župnoj crkvi sv. Marka Evanđelista u Markovcu Našičkom, pozorno su osluškivali zvuke crkvenih orgulja i ispitivali tko to tako lijepo svira. Tada je svoje prvo sviranje u crkvi imala mlada i samozatajna Tara Vukoja iz Breznice Našičke. Vrijeme prolazi, a Tara ustraje u sviranju pa ugodni tonovi crkvenih orgulja u župnoj crkvi i dalje odzvanjaju nedjeljom i blagdanima.

 

Radosni smo što je u nedjelju, 26. prosinca 2021., Tara obilježila svoju 2. godišnjicu sviranja u crkvi. Župnik Patrik zahvalio se Tari što zajedno s pjevačkim zborom uveličava misna slavlja. Vjerujemo kako će Tara i dalje nastaviti besprijekorno svirati.

 

Poklon za svoju 2. godišnjicu sviranja u ime župne zajednice, Tari su uručile ministrantice Marija Djedović i Gracia Hlobik.

 

Osim Tari, zahvaljujemo se i Martini Kanđera na sviranju u Jelisavcu, Ivici Škofu na povremenom sviranju te svim pjevačima u pjevačkim zborovima.