100 godina kapelice sv. Ilije u Vukojevcima i blagoslov vozila

Na spomendan sv. Ilije Proroka, u subotu, 20. srpnja 2019., slavimo 100-tu godišnjicu kapelice sv. Ilije Proroka u Vukojevcima. Ova velika obljetnica zahtjeva i velike pripreme, tako da ovim putem pozivamo naše drage Vukojevčane, ali i ostale župljane da se uključe u organizaciju ove proslave. Potrebno je urediti okoliš oko kapelice i urediti unutrašnjost kapelice kako bi na dan proslave zasjala u punom sjaju.

 

Svečano euharistijsko slavlje će započeti u 11:00 sati pred kapelicom sv. Ilije Proroka. Pridružimo se molitvi i zajedništvu i zahvalimo Bogu koji je preko sv. Ilije uslišao mnoge naše molitve i zavjete.

 

Nakon sv. Mise, bit će tradicionalni blagoslov vozila.

 

Svečani ručak će biti poslužen u prostorijama DVD-a Vukojevci. Unaprijed zahvala svima uključenima u organizaciju ove velike proslave!