Župni listić

U nedjelju, 15. listopada 2017., predstavljen je 1. broj župnog listića naše župe. Nastao je prema ideji župnika Nikole Legca da svaka obitelj u župi na jednom listiću dobije sažete informacije o nedjeljnim liturgijskim čitanjima, kao i o rasporedu sv. Misa i župnim obavijestima. Župni listić je podijeljen vjernicima na kraju sv. Misa. Nadamo se da će župni listić dodatno potaknuti svakog vjernika naše župe na dublje promišljanje Božje riječi i sudjelovanje u župnim aktivnostima.

Župnik Nikola se raduje svakom prijedlogu i kritici vezan za izgled i sadržaj informacija župnog listića, sve u cilju poboljšanja. Također, svatko tko se želi uključiti u uredništvo župnog listića ili župne web stranice je dobrodošao!

89. broj župnog listića (26.5.2019.)

88. broj župnog listića (19.5.2019.)

87. broj župnog listića (12.5.2019.)

Stari brojevi župnih listića su premješteni u arhive:

Arhiva 1 - Župni listići (01-30) - LINK

Arhiva 2 - Župni listići (31-50) - LINK